Düsseldorf Medyumlar – Düsseldorf Medyum Hocalar

Maddi olarak içerisinde yaşadığımız dünya haricinde birde dünya dışı varlıkların yaşadığı gayb alemleri isimli ruhlar dünyası bulunur. Gayb alemlerindeki varlıklar dünyamıza girebildiği gibi dünyamızda bulunan bazı özel yeteneklere sahip olan kişilerde ruhlar alemine giriş yapabilir. Düsseldorf medyum hocalar 2 farklı alem arasında geçiş yaparak insanlara yardımcı olmaya çalışan kişilerdir.

Medyumluk mesleği günümüzde giderek popülerleşmesine rağmen ilk olarak tarih öncesi çağlarda görülmüştür. Tarih kitaplarında geçen şamanlar, büyücüler, cadılar bu kişilerin dönem dönem aldıkları isimlerdir. Hocalar, geçmişten ziyade günümüzde özel yetenekleri ile insanlara türlü türlü yardımcı olurlar. Bu yardımlarından bir tanesi de onların manevi ihtiyaçlarını karşılamak, düştükleri zor durumlardan onları çıkarmaktır.

Yurtdışında bulunan Türklerin yoğun olarak yaşadığı ülkelerin başında Almanya gelir. Almanya Düsseldorf’ta ise Türkler daha fazla yoğunluk gösterirler. Dolayısı ile buraya da hizmet veren pek çok medyum bulunur. Ancak bunların içerisinden elbette gerçek, profesyonel olanlarını bulmak önemlidir. Aksi halde bulunan bir medyum hocadan asla yardım gelmez, hoca ihtiyaçlara cevap veremez.

Düsseldorf Medyum Hocalar ve Medyumluk Güçleri

Kimi kişiler doğuşlarından gelen bir iz ile birlikte medyumluğa soyunurlar iken kimileri ise ruhları fark etmeleri ile bu işe uygunluğunu kanıtlarlar. Herkesin bir şekilde medyumluğa başlama hikayesi farklı iken medyumluğa ulaşma serüveni benzerlik gösterir.

Aslında her medyumun bir üstadı bulunur. Bu üstatlar onlara rehberlik eder, yol gösterir. Karmaşık, çetrefilli, zorlu bir yolculuğa başlayan medyumlar, bu işten geri dönemeyeceklerini ve hayatları boyunca en çok sevdiği şeyleri feda edeceğini en baştan kabul eder. Düsseldorf medyum hocalar bu yoldan başarılı bir şekilde çıktıklarında ise artık onların hatırı sayılır bir güçleri var demektir. Medyumlarda bulunan güçler şu şekildedir:

  • Evrendeki enerjiye hükmetme gücü
  • Ölen kişilerin ruhları ile iletişime geçebilme ve onlardan bilgi alabilme gücü
  • Dünya üzerindeki bir maddeye dokunmadan ona fiziksel olarak müdahale edebilme gücü
  • Mesafeye bağlı kalmadan istediği kişinin hayatına müdahale etme gücü

Bunun gibi farklı güçlere sahip olan hocalar, bu güçlerini insanların iyiliği için kullanırlarsa güçleri artar. Aksi durumda güçlerini veya en sevdiği şeyleri kaybetme tehlikesi baş gösterir.

Düsseldorf medyum hocalar arasında da dolandırıcı olan kişiler bulunur. Son yıllarda mesleğe artan ilgi dolandırıcı ve hiçbir şeyden anlamayan kişilerin ilgisinin bu mesleğe kaymasını sağlamıştır. Her geçen gün artan dolandırıcı sayısı nedeniyle gerçek olan hocalara ulaşmak hem daha kolaylaşmış hemde daha zorlaşmıştır.

Bir hoca hakkında tecrübeli olan kişiler, bu hocanın özelliklerini ve neler yaptıklarını internet üzerinden paylaşmaktadır. Yorum olarak paylaşılan bu yazıların okunması sonrasında hoca hakkında detaylı bilgi elde edilmiş olur. Dolayısı ile sahte ve gerçek hoca arasındaki farkta bu şekilde ortaya çıkabilir.

Almanya’da en çok Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen gibi Türk nüfusunun yoğun olduğu bölgelerden medyum aranıyor.

Düsseldorf’ta hizmet veren medyumlara ulaşmak internet sayesinde çok kolaydır. Ancak işini gerçekten yapan hocaların sayısının az olduğu bilinmelidir. Sitemizde bulunan medyum hocalara yönelik olarak yayınlanan yorumlara ulaşmak ve diğer ziyaretçiler ile bilgi alışverişi yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir