Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Evdeki büyü nasıl anlaşılır? İnsanlar etraflarında bir şekilde sürekli olarak büyüye dair izler görmeye başlamıştır. Günümüzde büyüye, tılsımlara ve dolayısı ile medyumlara olan ilgiden dolayı büyünün izleri de her yerde görülmeye başlamıştır. Bu yerlerden bir tanesi olan evin içerisine de yapılan büyüler, bazı kişilerin dikkatinden kaçmamaktadır.

Büyünün izlerini görmek bir nevi o alanda uzmanlaşan kişilere mahsustur. İnsanlar büyüden izler gördükleri zaman artık yapmaları gereken şeyin bir medyuma danışman olduğunu bilmektedirler. Ancak bunun için büyünün varlığından şüphe edilmesi gerekir. Çünkü ortada hiçbir şey yokken evde büyü olabilir mi düşüncesine hiç kimse kapılmaz.

Evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan bu süreçte aslında 2 farklı şekilde bir evde büyü olduğu anlaşılabilir. Bunlar:

  • Saklı Nesnelerin Bulunması

Büyülü bir evde genellikle yatak odasında, salonda veya kapılarda saklı nesneler vardır. Kapıların altlarına yağlar sürülür. Yatağın altına nesneler saklanır, saksılara muskalar gömülür. Dolayısı ile tüm bu nesnelerin bulunması için evde büyü olduğundan şüphe etmek ve sonrasında büyüyü bozmak gerekir.

Bir evde rast gele böyle bir nesne bulundu ise de hemen büyüye yormak mümkün olacaktır. Dolayısı ile saklı nesnelerin bulunmasının tek izahı vardır o da büyüdür.

  • İnsanların Hareketlerinden Şüphe Edilmesi

Evde gizli nesne bulunmasa dahi insanların hareketleri de büyüyü net bir şekilde ifade edebilmektedir. İşte bundan dolayı evin içerisinde yaşayan kişilerin hareketleri aslında her şeyi ele verir. Dolayısı ile insanların hareketlerine bakmak ve bu hareketlerden şüphelenerek büyüye yormaya başlamak genellikle doğru sonuçlar vermektedir.

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir evde büyü olduğu genellikle yukarıdaki şekillerde anlaşılır. Ancak emin olma sürecinde bir nesnenin bulunması veya bir medyumun işin içerisine karışması mümkündür. Dolayısı ile evde büyü olduğundan şüphelenen kişiler ya bu nesneyi bularak medyuma başvurmalı veya medyuma başvurarak büyünün varlığından emin olmalıdır.

Günümüzde medyum sektöründe pek çok medyum bulunur. Ancak bu medyumlar arasında hem gerçek medyumlar hem de sahte medyumlar vardır. Bir medyuma danışmadan önce onun hakkında araştırma yapmak gerekir. Yapılacak olan araştırma kapsamında insanlar güvenilir bir medyum bulabilirler.

Güvenilir medyumlar, sizlerin zamanını çalmayan ve sizlerden maddi olarak bir menfaat sağlamayan kişilerdir. Dolayısı ile aslında en çok ihtiyaç duyulan kişiler güvenilir medyumlardır. Evdeki büyü nasıl anlaşılır konusunda kendi içlerinde yapacakları ve uhrevi varlıkları kullanacakları araştırmalar sonrasında sizin evinizde nasıl büyüler olduğu ve bunların nasıl çözüleceğini hemen söyleyebilirler. Ancak onlara güvenmeniz ve onlar çerçevesinde bazı işlemler yaptırmanız gerekecektir. Güvenilir medyumlara yeri geldiğinde kendinizi emanet etmeyi dahi düşünmelisiniz.

Medyumlar hakkında yapılacak olan araştırmalarda sizlere yardımcı olabilecek olan web sitemizde pek çok yorum bulunur. Tarafsız olarak yayınlan bu yorumlar sayesinde medyumlar hakkında bilgi almanız mümkündür. Yorumları okumak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

5 hakkında “Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?” görüş

  1. Çok medyum hoca gördüm ama ali gürses kadar dürüst çalışan birini görmedim. Geçen sene bir işlem için aradım, öyle bir şeyi yapmak mümkün değil diye çalışmayı kabul etmedi, ne kadar para teklif etsem de olmaz dedi. Sonra başka bir iş yaptırdım gerçekten nefesinin kuvvetli olduğunu gördüm. İşini hak yolunda yapan ilim alimlerinden biri.

  2. Ben bu konularda tecrübeli görüyorum kendimi. O yüzden size bazı tavsiyeler vermek istiyorum. Öncelikle bağlama, aşık etme gibi konularda çalışma yaptıracaksanız kesinlikle internette bulacağınız o yöntemlerle çalışma yapmaya uğraşmayın, hiçbiri işe yaramıyor. Aylarca ne bulduysam denedim hepsi boş çıktı. Bu işte ilim ve nefes gücü gibi şeyler gerekiyormuş. O yüzden medyum hocalara danışmanızda fayda var. Tabi seçeceğiniz medyum hocanın da mutlaka işinin uzmanı olması lazım. Mesela benim bu güne kadar çalıştığım medyum hocalardan tavsiye edebileceğim medyum ali gürses var. Sitesi medyumali.com yaptığı işlemler ve çalışma alanları yazıyor hoca ile ilgili oradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası 05355906275 ali beyin.
    Bu işleri doğru hocaya yaptırdığınız zaman çok hızlı şekilde sonuç alınıyor. Yoksa hiçbir işe yaramaz. Ben mesela yaptırdığım işlemden 10 günde sonuç aldım ve öyle basit sonuçlar değildi hayatımı düzene sokacak derecede işlemlerdi.

  3. Yurtdışında yaşayan biri olmama rağmen Ali Gürses’le sanki aynı şehirdeymişiz gibi kolay işlem yaptırabildim. İşlemden önce ve sonra her aşamada ilgilendi. Vefkin bana doğru şekilde ulaşabilmesi adına çok emek sarfetti. Öncesinde de sorduğum tüm sorulara gece gündüz demeden cevap verdi. Vefk geldikten sonra Ali hocamın tariflerine göre kullanmaya başladım, herkesin yapabileceği kadar basit kullanıma sahip. Vefki elime alır almaz sanki sıcak bir enerji beni sarıyor gibi hissettim, üçüncü günden itibaren etrafımda değişimleri görmeye başladım, ben kısmet açma için işlem yaptırmıştım, insanların bana olan ilgisi alakası, bakışları bile değişmeye başladı. Şu ana kadar çok iyi gidiyor her şey, inşallah bundan sonrası da güzel olur. Ali beyi hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum çalıştığım açık ara en başarılı ve iyi hoca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir