Bakım Nedir? Hangi Hocalar Bakım Yapar?

Medyum hocalar, hayatlarımızı olumlu etkileyecek pek çok farklı çalışma yapmaktadır. Büyüler, vefkler ve daha birçok çalışma yapılmadan önce, bakım yapan hocalar tarafından enerjinizin incelenmesi mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem olmadan yapılacak herhangi bir büyünün istenen ölçüde tesirli olması asla mümkün değildir.

Medyum hocaların yaptıkları tüm çalışmalarda enerjiler esas alınır. Hangi enerjinin ne zaman kullanılacağından bağımsız olarak mutlaka insanlarla tam uyumlu olması gereklidir. Her insanın da farklı bir enerjisi olduğu her medyum hoca tarafından bilinir. İnsanların sahip olduğu bu enerjiler, enerjilerin barındırdığı farklar bakım yapan hocalar tarafından görülebilmektedir.

Bakım yapan hocalar, yapılacak olan tüm büyü çalışmalarından önce enerjinize bakar. Bu sayede büyü yapılmadan öne en uygun yöntemin belirlenmesi sağlanır. Belirlenen bu yöntem sayesinde, yapılacak çalışma ne kadar karmaşık olursa olsun doğru şekilde yapılabilir, en hızlı sonucu verecek biçimde etkili olabilir. Medyumlar için bakım işlemi çok büyük öneme sahiptir.

Büyüden Önce Bakım Nasıl Yapılır?

Bakım yapan hocalar, her büyü çalışmasından önce manevi alemlerde incelemeler gerçekleştirir. Bu incelemelerin temel hedefi büyünün yapılacağı kişinin enerjisidir. Bu enerjinin nasıl göründüğü tespit edilir ve gereken çalışma bunun için yapılmaya başlanır.

medyum şikayet

Enerjinin tespiti, büyünün ne derece etkili olacağını belirleyen bir unsurdur. Bakım yapan hocalar, bu işlem sırasında büyünün ne kadar ihtimalle tutacağını da belirleyecektir. Eğer yapılacak olan çalışmanın tutmama ihtimali bulunuyorsa işlem kabul edilmeyecektir. Bu sayede, medyum hoca hiç kimseyi boş yere beklentiye sokmadan, en etkili çalışmayı istenen biçimde yapabilmektedir.

Bakım yapan hocaların kullandıkları yöntemler de tıpkı büyülerde olduğu gibi gizli tutulur. Bakım işleminin kötü niyetli biri tarafından yapılması, enerjinizde var olan tüm eksiklerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu eksiklerin tespit edilmesi ise sizi kara büyülere çok yatkın hale getirir.

Bu gibi durumları engellemek ve bu ilmin gücünü saklı tutmak isteyen medyum hocalar hiçbir zaman bilgilerini insanlar ile paylaşmaz. Bakım yapan hocalar, bildiklerini her daim gizli tutar ve el verme yöntemi ile yetiştirmiş oldukları medyumlara aktarır. Bu bilgilerin başka bir şekilde paylaşımı söz konusu bile olamamaktadır.

Büyü Yaptırmadan Önce Bakım Çok Önemlidir

Büyü çalışmalarının etkili olabilmesi, medyumun nefesine ve bilgisine bağlı olsa da temelleri her zaman büyü yapılacak olan kişinin enerjisidir. Bakım yapan hocalar bu enerjiyi inceledikleri ve buna uygun çalışmaları hazırladıkları için çok önemli bir rol oynamaktadır.

Medyumluk işinin temellerinde var olan bakım çalışması asla atlanmamalıdır. İşinin ehli olan tüm medyumların bu uygulamaya çok önem verdiği net biçimde bilinir.

Sitemize, bakım yapan hocalar dahil olmak üzere her medyum hakkında gelen yorum ve şikayetler, tarafsız bir şekilde ana sayfada yayına alınmaktadır. Okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 hakkında “Bakım Nedir? Hangi Hocalar Bakım Yapar?” görüş

  1. Bir süredir araştırma yapıyorum doğru hoca bulayım diye, en son güvenilir diye ali gürses hoca ile çalıştım, deneyimimi yazmak istiyorum, benim konuştuğum hocanın sitesi medyumali.com başka ali hocalar olabilir belki yanılmayın 535 590 62 75 telefon numarasından görüşebilirsiniz benim çalıştığım hocayla
    Bağlama büyüsü yaptırdım kendim için çünkü evimizin huzuru kaçıyordu hep dışarıda gözü olan bir eşim olduğu için bağlama büyüsü bir haftada tamamlandı büyüyü tam hocanın dediği gibi kullandım yanlış olmasın diye her şeyini sordum hocaya zaten o da anlattı açıkladı
    Fazla uzatmakda istemiyorum deneyimimi çok uzar çünkü yazarsam hocanın dediği süre 40 güne kadar etkiler tamamlanırdı benim etkiler o kadar süre olmadan tamamlandı sanırım on gün bi süre geçtikten sonra evdeki huzursuzluğa neden olan olaylar tamamen gitti gayet mutlu huzurlu vakit geçirmeye başladık allah razı olsun hocanın yardımları sayesinde oldu tüm bunlar

  2. Ben bu konularda tecrübeli görüyorum kendimi. O yüzden size bazı tavsiyeler vermek istiyorum. Öncelikle bağlama, aşık etme gibi konularda çalışma yaptıracaksanız kesinlikle internette bulacağınız o yöntemlerle çalışma yapmaya uğraşmayın, hiçbiri işe yaramıyor. Aylarca ne bulduysam denedim hepsi boş çıktı. Bu işte ilim ve nefes gücü gibi şeyler gerekiyormuş. O yüzden medyum hocalara danışmanızda fayda var. Tabi seçeceğiniz medyum hocanın da mutlaka işinin uzmanı olması lazım. Mesela benim bu güne kadar çalıştığım medyum hocalardan tavsiye edebileceğim medyum ali gürses var. Sitesi medyumali.com yaptığı işlemler ve çalışma alanları yazıyor hoca ile ilgili oradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Numarası 05355906275 ali beyin.
    Bu işleri doğru hocaya yaptırdığınız zaman çok hızlı şekilde sonuç alınıyor. Yoksa hiçbir işe yaramaz. Ben mesela yaptırdığım işlemden 10 günde sonuç aldım ve öyle basit sonuçlar değildi hayatımı düzene sokacak derecede işlemlerdi.

  3. Kaç zamandır yazmak istiyorum ama yazmama fırsat olmadı bu sıralar çok yoğun geçiyor düğün hazırlıklarıyla, hazırlıklara vesile olan kişi ali gürses hoca, allah bin kere razı olsun yaptığı işlemin etkisi sayesinde nişanlımın kötü niyetli o ismi lazım değil şahıstan kurtulmasını sağladım, ondan uzaklaştıktan sonra bana geri döndü ve evliliğimize devam etme kararı aldı normalde o kişi yüzünden bana ayrılmayı nişanı atmayı bile düşündüğünü itiraf etti araları nasıl bozuldu nasıl bitirdiler buna karar verdi bilmiyorum ama ali hoca tarafından yapılan çalışmadan sonra bu olaylar oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir