Danimarka Medyum

Manevi alemlerin enerjilerinin ve bu alemlerdeki varılıkların kullanıldığı çalışmalarda, çalışma gerçekleştirildiği anlarda direkt olarak fiziki bir ispat sunulamayacağı için, dolandırıcıların çok daha rahat çalışma imkanı bulunmakta. Ne yazık ki, fiziksel bir hizmette olduğu gibi, anlık olarak etki görülebilmesi manevi alemlerde mümkün olmadığı için, bu durumu fırsata çeviren ve kendilerini medyum hoca gibi tanıtan şarlatanlar, insanlara hem maddi hem de manevi zararlar vermekte. Bu tarz insanlar, dünyanın her noktasında bu işi yaparak, kimi zaman kendilerini Danimarka medyum hocalarından biri, kimi zamansa herhangi bir başka ülkede yaşıyormuş gibi göstererek insanlara sahte güven sunmaktadır.

İnsanların özellikle zor durumda oldukları anları bekleyen ve acilen bir konuda yardıma ihtiyaçları olduğu anlarda para talep eden bu şarlatanlar, hem medyumluk işinin adını lekelemekte, hem de insanları hiç olmadıkları kadar zor durumlara sokmaktadır. Medyumluk konusunda ciddi anlamda başarılı olan Danimarka medyum hocalarının ismini kullanan bu insanlar, kendilerini o kişilerin adı altında tanıtarak, insanlardan para toplamaktadır.

Bu tarz olumsuz durumlar, her ne kadar dikkatli olunmaya çalışılırsa çalışılsın herkesin başına gelebilir. Ancak, sahte medyum hocaların hangi yöntemleri kullandıklarını bilir ve bu yöntemlere karşı özellikle dikkatli olursanız, böyle bir durumla karşılaşmanız halinde kimin gerçek kimin sahte olduğunu çok daha rahat anlayabilirsiniz.

Hangi ülkede çalışıyor olurlarsa olsunlar, bir medyum hoca ile çalışmadan önce mutlaka bilgisi konusunda emin olmanız gereklidir. Eğer söz konusu medyum hoca sizin sorularınıza kaçamak cevaplar veriyorsa veya her şeyden önce para istiyorsa, bu tarz durumlarda iyi bir araştırma yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Aynı şekilde, örneğin Danimarka medyum hocalarından biriyle çalışacaksanız, o ülkede yaşayan hocalar ve çalışmaya karar verdiğiniz kişi hakkındaki yorumları, tavsiyeleri okuyarak dolandırılmaktan kurtulabilirsiniz.

Medyumluk işinin adını lekeleyen bu dolandırıcılardan, yeteri kadar bilgi edinmeniz ve doğru şekilde araştırmanızı yapmanız halinde hiçbir koşulda korkmanıza gerek yoktur.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Danimarka Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. adminler nlrsunuz yardm edin ailemden gizli buyu yaptirdim ask buyusu el rashid isimli medyuma 2500 lirami aldi telefonumu engelledi nolur yardim edin nasil ulasicam ne yapabilirm?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir