Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit büyüsü tarih boyunca çoğu medeniyetin yazıtlarında karşımıza çıkmaktadır. Bağlama amacıyla kullanılan bu büyünün köklü bir tarihi bulunur. Sahip olduğu tarih sayesinde büyü günümüze kadar çok daha net anlaşılmış ve mümkün olan farklı yapılış yöntemleri medyumlar tarafından geliştirilmiştir.

Büyü yapılacağı zaman hangi yöntemle yapılması gerektiği tamamen medyum hocanın kararına bağlıdır. Medyumlar, bu kararı verirken ledün ve havas gibi ilimlere bakarlar. Bu ilimler herkes tarafından öğrenilemeyen oldukça gizli bilgilerdir. Kilit büyüsü yapan medyumlar da mutlaka bu hesaplamalar ile işe başlar.

Büyünün nasıl yapılacağı kişiden kişiye değişiyor olsa da kilit büyüsünde sabit olarak kullanılan belli yöntemler bulunur. Bu yöntemler büyülenecek kişinin kim olduğuna ve enerjisinin ne kadar güçlü olduğuna bağlı olarak değişir. Örneğin, eşler arasında yapılacak olan kilit büyüsü sevgililer arasında yapılacak olan çalışmadan çok daha farklı bir teknik gerektirecektir.

Geleneksel Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geleneksel olarak yapılan kilit büyüsünde tek anahtar deliğine sahip bir kilit gerekir. Yine aynı şekilde bu kilidin sadece tek bir anahtar olmalıdır. Sembolik olarak bağlanacak olan kişiyi temsil eden bu kilit tek başına hiçbir işe yaramaz. Sadece medyum hocaların hazırlamış oldukları tılsımları kullanarak bu çalışmayı etkili hale getirmek mümkündür.

Medyumlar öncelikle kilit üzerine çeşitli dualar okur. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin kim olduğuna bağlı olarak bir çuval içerisine özel tılsım ve farklı büyü malzemeleri yerleştirilir. Bu malzemeler kilit büyüsü için çok değişken olabilir. Kimi zaman safran kimi zaman kişiden saç teli ve benzeri bir parça çuvala yerleştirilir. En sonunda kilit ile kapatılan çuval tamamen yakılır.

Kilit büyüsü geleneksel olarak bu şekilde yapılıyor olsa bile bazı durumlarda bu yöntem çok farklı hallere bürünebilir. İşinin ehli bir medyum ile çalışıyorsanız karşınıza çıkacak yöntemin ne olduğu konusunda endişe etmenize gerek yoktur.

Farklı Kilit Büyüsü Yöntemleri Nelerdir?

Kilit büyüsü yöntemleri kişilerin enerjilerine göre değişeceği için uygulanacak çalışma sayısı da bir hayli fazladır. Kimi zaman mumlar ile yapılan kilit büyüsü işlemleri görmek bile mümkündür. Sonsuz bir güce sahip olan öte alemde çalışmalar da neredeyse sonsuz ihtimaldedir.

Kilit büyüsü yapılırken en sık kullanılan farklı yöntem ip yöntemidir. Kişilerin cinsiyetlerine göre farklı renklerde hazırlanan ipler kilide dolanarak dualar ile büyülenir. Daha sonra bu iplerin gömülmesi veya akarsuya atılması gerekir. Bu şekilde yapılan büyü de geleneksel yöntemler kadar etkili sonuçlar verebilir.

Kilit büyüsü her ne kadar sık yapılıyor olsa da en etkili yöntem değildir. Bu iş için en uygun ve çok yoğun sonuç veren papaz büyüsüdür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Kilit Büyüsü Nedir?” hakkında görüş bildirdi

  1. Medyum Yaşar bana telefonda önce daha önce hiç büyü yaptırdın mı diye sordu yaptırmadım dediğimde uzaktan yapılıyor, hemen yollarsan üç güne bitirir haber veririm dedi. Ben de gerçekten bilmediğimden yolladım istediği parayı.
    Parayı aldı üç gün sonra yapıldı diye mesaj attı, numarasını değiştirdi. Etkisi olmadı büyünün. Büyüden anlayan arkadaşıma danıştım öyle büyü yapılamayacağını söyledi… Yeni numarasını bulup aradım ama onda da benim numaramı engellemiş. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? Ne yapmak gerekiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir