Diyarbakır Medyum

Büyü denildiği zaman, sadece isteklerin yerine getirildiği, bu iş için enerjilerin kullanıldığı bir çalışma akla gelebilir. Fakat büyü konusu çok daha derin ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Medyum hocalar, büyü konusunda daha çocukluktan itibaren eğitim alırlar. Bu eğitimleri, gerek teorik, gerekse pratik olarak üstat medyum hocalar tarafından verilir. Pek çok yöntem, el verme yöntemi ile aktarılır ve gizli tutulur. Bunun dışında, medyumluk konusunda kendini geliştirmek isteyen medyum hocaların tamamı daha farklı eğitimler için dünyanın pek çok farklı ülkesine gitmektedir. Tüm bunlara eklenen tecrübe ile, gerçek anlamda başarılı büyüler yapan medyum hocalar ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden, bir şehrin medyum hocalarını tam anlamıyla genellemek yanlıştır. Diyarbakır medyum hocaları denildiği zaman, bu kişiler arasında işini hakkıyla yapan çok sayıda medyum olabileceği gibi, yetersiz eğitim almış insanlara da rastlanabilir.

Medyum hocalar, kendilerini geliştirdikleri sürece olması gerektiği gibi başarılı işlere imza atabilirler. Eğer bir medyum hoca sadece el verme yöntemi ile aldığı bilgilerle sınırlı kalıyorsa, bu durumda yaptığı büyüler de aynı ölçüde sınırlı olacaktır. Ancak, Diyarbakır medyum hocalarından biri, kendini fazlasıyla geliştirip, daha farklı eğitimler ile bilgisini güçlendiriyor ve elde ettiği tecrübeler ışığında bunları insanlara yardım etmek için kullanıyorsa, onun yaptığı büyüler haliyle hem daha etkili hem de çok daha hızlı olacaktır.

Diyarbakır medyum hocaları, genel olarak insanların isteklerine her konuda yanıt verebiliyor. Pek çoğu özel büyülerde yetenekli olan bu hocalar, tarih boyunca bu alanda merkez niteliğinde olmuş bu kadim şehirde, hem elde ettikleri bilgi, hem de kazanmaya devam ettikleri tecrübe ile insanların gaybi alemler konusunda ihtiyaçlarına net olarak yanıt verebiliyor. Elbette, her şeyden önce, doğru hocayı bulup onunla çalışmanız, yaptıracağınız büyünün etkili olması için temel gereklilik olarak karşımıza çıkmakta.

Büyü bozma ile ilgili bilgi almak için arşivimize göz atabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

3 hakkında “Diyarbakır Medyum” görüş

  1. su anki nisanlimla aramiz aileler yuzunden bozulmustu bende arkadasimin tavsiyesiyle ali gurses hocaya ulastim hocanin bana onerdigi sey baglama buyusuydu nasil yapiliyor diye sordum telefonda uzun uzun anlatti kafamdaki tum sorulari cevapladi sadece bir hafta surmeden geldi buyunun malzemeleri nasil kullanilacagini anlatti o gunden sonra nisanlim ailesini dinlemeyip sadece beni dusunmeye basladi resmen baska bi insana donustu diyebilirim ali gurses hoca allah razi olsun bana bu konuda cok buyuk yardimda bulundu kendisine medyumali.com sitesinden buldugum numaradan ulasmistim ihtiyaci olan varsa oraya bakabilir

  2. Istanbulda yasıyorum burada cok hoca aradım ama bulamadım esimden bosanmak ıstıyordum aılesı kabul etmedı hatta anlatmak ıstemesemde ısın ıcıne sıddet bıle gırdıgı olmustu allah razı olsunkı alı gurses hocayı buldum hatta numarasını kagıda not ettım buradada yazayım dıye 535 590 62 75 kendı numarası dırek burdan ulasmıstım ben. Bana esımın kendısının soguması ıcın bı calısma yaptı bır haftada bıttı calısma etkısını de yaklasık 15 gunde falan aldım esım bana kendısı gelıp ayrılmak ıstedıgını soyledı nasıl sevındım anlatamam hemen bosanma ıslemlerıne basladık sonunda ıstedıgım gıbı hayatımı mutlu gecırecegım allah razı olsun alı hocam senden ıyıkı bulmusum

  3. Medyum Hafize’ye bundan üç ay önce vefk yaptırdım ve hala peşinde koşuyorum inanabiliyor musunuz? Üç aydır devamlı olarak telefonlarını değiştiriyor. Her seferinde güç bela yeni numarasını buluyorum, yeni numaradan arıyorum, açıyor ilgileneceğiz diyor.
    Bazen telefonlara bile çıkmadığından mesaj atmak zorunda kalıyorum. Onda da yaptığı şey çok terbiyesizce gerçekten. Şikayet yorumu yazacağım der demez hemen telefonla görüşmek istiyor, ikna etme çabalarına giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir