Üzerinizde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü belirtileri ortaya çıktığı ilk andan itibaren zarar görmemek amacıyla kesinlikler gereken önlemlerin alınması gereklidir. Büyü etkisi altına giren kişiler hem kendilerine hem de çevrelerine zarar verebilir. İlişkileri, hayatları, kariyerleri olumsuz olarak etkilenebilir. Bu nedenle belirtilerden emin olunduğu anda işinin ehli bir medyumdan destek almak gereklidir.

Büyü belirtileri kesin bir şekilde ortaya çıktığı anda yapılan büyü tutmuş demektir. O dakikadan sonra büyü bozma çalışması yapmak dışında herhangi bir şansınız olmayacaktır. Eğer büyü bozulmazsa etkisi giderek yükselecek ve sizi ciddi anlamda zor durumlara sokacaktır.

Büyünün yapılış amacına bağlı olarak büyü belirtileri değişkenlik gösterir. Eğer bir büyü çalışması evliliğinizi bozmak için yapılmışsa düzeltilemeyecek kadar kötü etkiler ile karşılaşmanız ihtimal dahilindedir. Bu nedenle büyü belirtileri düzeltilemez seviyeye gelmeden önce mutlaka büyü bozulmak zorundadır.

Kişinin kendine yapılan büyüler zaman içerisinde fiziksel zararlara kadar gidebilir. Özellikle kara büyü gibi çalışmalar yapıldığı zaman kişilerin zayıfladığı, fiziksel olarak sağlıklarının bozulduğu sıkça görülmektedir. Bu gibi durumlarda ilk büyü belirtileri ortaya çıktığı andan itibaren işinin ehli bir medyum tarafından kontrol edilmesi çok önemlidir.

Büyü Belirtileri Görüldüğü İlk An Medyuma Gitmek Gereklidir

Büyü belirtileri belli bir aşamadan sonra net biçimde kendini belli edecektir. Böylesi bir durumla karşılaşıldığı anda işinin ehli bir medyuma başvurmak gerekmektedir.

Büyü belirtileri genellikle basit belirtiler olarak ortaya çıkar. Bu belirtileri gördüğünüz andan itibaren büyü etkisi altına giderek artan bir ivmede girilecektir. Eğer etkiler yeteri kadar güçlü olursa kişilerin yapmış oldukları her şey ters gitmeye başlayacaktır. Bu nedenle hayatınızda kalıcı hasar bırakmadan önce büyünün bozulması çok önemlidir.

Her insan büyü etkisi altına girebilir. Kötü niyetli kişiler gerçek yüzlerini göstermiyor olsa bile etrafınızda olabilir. Kıskançlık veya çekememezlik gibi durumlardan dolayı size büyü yaptırılmış olabilir. Böyle bir durumdan şüphe ediyorsanız büyü belirtileri gösterdiğiniz andan itibaren medyum hocalara başvurmanız gereklidir.

Medyumlar olmayan bir büyü için bozma çalışması yapmayacaktır. Ancak talep ederseniz korunma muskaları ile gelecekte yapılabilecek olan büyülere karşı koruma sağlayabilirler. Gerçek medyum hocalar bu muskalar ile her türlü kara büyüyü engelleyebilmektedir.

İşinin Ehli Medyumlar Her Büyüyü Bozabilir

Büyü belirtileri üzerinden ne kadar süre geçmiş olursa olsun, büyü ne kadar yoğun etki ediyor olursa olsun işinin ehli olan bir medyum hoca tüm büyüleri bozabilecek kadar yeteneklidir. Sonsuz bir gay alemi enerjisi, işinin ehli kişilerin elinde çok ciddi bir güç haline gelmektedir. Hayırlı amaçlar ile kullanılırsa bu işten istenen her türlü sonuç alınabilir.

Büyü bozulduktan sonra etkileri konusunda endişe etmeye gerek kalmaz. Büyü nedeniyle ortaya çıkan durumlar kısa süre içerisinde kaybolur ve her şey eskiye döner.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada bulunmaktadır. Okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Üzerinizde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?” hakkında görüş bildirdi

  1. Medyum Emre’yi ömrüm yettiğince her yerde ifşa edeceğim! Üç gün önce bana telefonda küfürler ederek vefkini göndermiyorum bilmemne çocuğu gibi laflar etti! Bir hoca ne olursa olsun böyle laflar etmez! Zaten haksız da değilim! BİR HAFTA diye başladığı vefki iki aydır göndermedi ben ne yapabilirdim arayıp sormak dışında?! En ufak bir saygısızlığım olmadı gerçekten hoca olduğunu düşünerek ama bana yapılan muamele bu oldu! Her yerde terbiyesizliğini ifşa edeceğim! Verdiğim paralar da haram olsun inşallah beş kuruşa muhtaç kalırsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir