Ankara Medyum

Gaybi alemlerin enerjilerinin mesai saatleri yoktur. Bu nedenle, bir medyum hocanın büyü yapması konusunda belli saatleri olduğu söylenemez. Ancak, Ankara medyum hocalarının da birer insan olduğunu göz önünde bulundurarak, yapılacak olan çalışmaların belli saatler arasında gerçekleşeceğini tahmin edebilirsiniz.

Medyumluk işi tamamen gönül bağı ile bağlı olunması gereken, kadim uygarlıklardan bu yana otorite figürü olarak görülen kişiler tarafından gerçekleştirilir. Pek çok Ankara medyum hocası, yedi gün yirmi dört saat ulaşılabilir olsa da, bazı kişiler belli mesai saatleri içerisinde çalışmayı tercih etmektedir.

Medyum hocaların saat vermelerindeki ilk sebep bu olsa da, bazı çalışmaların özel saatlerde gerçekleştirilmesi gerekiyor olabilir. Örneğin, Ankara medyum hocalarından biri, size vefk çalışmasını ancak haftasonu yapabileceğini söylüyorsa, bu durum hocanın işinin olduğundan ziyade, yapılacak çalışmanın o günlerde daha etkili olabilmesinden kaynaklıdır. Kimi zaman, bu tarz astrolojik olayların gerçekleşmesi ve çalışmayı destekleyebilmesi için bir haftadan uzun süre bile beklenmesi gerekebilir.

Ankara medyum hocaları, istenen her gün büyü yapabilirler. Fakat bu büyülerin bazıları, özel niteliklere sahip olmaları durumunda, diğerlerinden çok daha karmaşık bir işlem gerektireceğinden, mutlaka belli gezegensel saatlere ihtiyaç duyabilir. Örneğin, bazı kültürlere ait aşk büyülerinin haftanın tek günleri yapılamadığından bahseden pek çok kaynağa rastlamak mümkündür.

Medyum hocalar, böyle bir durum olması durumunda, kendilerine başvuran kişiyi bilgilendirecek ve çalışmalarını bu şekilde uygulayacaktır. Eğer bir medyum hoca, büyünün belli bir gün yapılması gerektiğini söylüyorsa, bunun belli ilimler çerçevesinde hesaplanmış olan en verimli tarih olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ankara medyum hocaları olsun veya olmasın fark etmeksizin, tüm medyum hocaların bu büyüleri gerçekleştirirken yararlandıkları onlarca farklı ilim dalının, size en iyi sonucu verebilmek için kullanıldığını unutmamalısınız.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir