Dolandırıcı Medyumlar ve Gerçek Medyumları Nasıl Anlarız?

Öte alemlerin tanıyan insanlar, gaybın güçlerinin ne kadar etkili olduğunu, hayatımızın her alanında bizi tesir altına aldığını bilmektedir. Gerçek medyumlar vesilesi ile anladığımız bu alemlerde, çeşitli ilimler kullanılarak istenen her konuda çalışma yapmak mümkündür.

Bir medyum hocanın maneviyatı tanıma süreci daha erken dönemlerden itibaren başlamaktadır. Dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir konusunda bakılması gereken yerlerin başında da bu süreç gelmektedir. İşini hakkıyla yapan, güvenilir medyumların küçük yaşlardan itibaren eğitimlere alındığı, gaybi ilimleri öğrenmeye başladığı bilinir. Bu medyum hocalar, uzun süreler boyunca bu alanlarda çalışmakta, kendilerini yetiştirerek farklı konularda destek alabilmemizi sağlamaktadır. Gerçek medyumlar, bu işe başladıkları ilk günden beri, ilk olarak insanların sorunlarını çözmek adına çalışmaktadır.

Dolandırıcı medyumlar söz konusu olduğunda, bu kişilerin asla kendilerine danışan insanları düşünmediği görülebilir. Sahte medyum hocalar, yapılacak olan çalışmaların asla tutmayacağını bile bile insanları kandırmaktadır. Bu gibi insanların en büyük amacı, kendilerine danışan kişilerden haksız gelir elde etmektir. Medyumluk mesleğinin tüm temel kurallarına aykırı olan bu durumun hiçbir gerçek medyum tarafından yapıldığı görülmeyecektir.

Gerçek medyumlar, talep edilen işlem her ne olursa olsun, mutlaka mağdur edilmemenize öncelik verecektir. Güvenilir bir medyum hoca ile çalışan insanlar, işlem yapılmadan önce bakımla işe başlandığına şahit olmaktadır. Bakım çalışması tıpkı büyü işlemi gibi zahmetli ve karmaşık bir konudur. Ancak, gerçek medyumların bu çalışmayı her koşulda yerine getirdiği, işlemin tutabilmesi adına hiçbir adımı atlamadığı bilinmektedir.

Medyum hocaların bakım yapmasının pek çok sebebi bulunur. Bunların en başında, her işlemin o kişinin enerjisine uygun şekilde hazırlanması gerektiği gelmektedir. Bakım uygulaması, kişinin enerjisini daha yakından görmeyi sağlayarak çalışmanın etkili olmasını mümkün kılmaktadır. Gerçek medyumlar, bu işlemi antik dönemlerden beri hayatımızda olan çok karmaşık ilimler vesilesiyle tamamlamaktadır.

Dolandırıcı ve gerçek medyumları ayırt etmek için çalışmanın nasıl başladığını incelemek faydalıdır. Güvenilir medyum hocalar tarafından yapılan her işlemde büyük bir titizlik görülürken, dolandırıcıların tüm çalışmaları baştan savma yaptığı, bakım ve benzeri özel adımları yerine getirmediğine şahit olmak mümkündür.

Gayb Dünyasında Sonsuz Kudret Vardır

Gerçek medyumlar ile çalışan insanlar, her konuda gaybın ne kadar güçlü olduğunu görebilmektedir. Bu alemleri iyi tanıyan ve yaptığı çalışmalarda kullanan güvenilir medyum hocalar, bu işi üstatlarından öğrenmiş, çok uzun süreler boyunca kendilerini geliştirmiştir.

Dolandırıcı medyumlar, gerçek bir medyum hocanın erişebildiği bilgiye asla erişemeyecektir. Bu kişilerin kullandığı büyü yöntemleri sadece kulaktan dolma bilgilerden ibarettir. Gerçek medyumluk mesleğinin bilgisi, üstatlardan doğrudan öğrencilerine aktarılmaktadır. Sahte medyum hocalar, üstat bir medyumun öğrencisi olamayacağı için hakiki büyü ilimlerine erişemeyecektir. Yine aynı şekilde, öte alemlere dair bilgileri herhangi bir kitapta veya başka bir kaynakta bulmak da mümkün değildir.

Maneviyatın Kudreti Hayatımızı Güzelleştirmek İçin Vardır

İnsanların dünyevi yaşantısı, sonsuz güzellikleri bulunan manevi alemler sayesinde bambaşka bir yola girebilmektedir. Gerçek medyumlar ile çalışan insanlar, yeri geldiği zaman aşık etme büyüsüyle mutlu yuva kurmakta, yeri geldiğinde ise başarı vefki ile kariyerini düzene sokmaktadır. Bu alemler ve sakladığı güçler, bizlere hediye olarak verilen ve kullanmamızı bekleyen bilgilerdir.

Dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir öğrenen bir kişi, bu alanın uzmanları ile kolayca iletişime geçebilir. Her ne kadar sahte kişiler medyumluk mesleğini lekeliyor olsa da gerçek medyum hocaların bilgisi maneviyattan yararlanmak için yeterlidir.

Sitemize sizden gelen medyum yorumlarını okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir