Büyü Bozma Yöntemleri

Konu büyü olduğu zaman, insanların geneli büyülerin bozulamayacağına dair yaygın bir inanış içerisinde olsa da, büyüler kolaylıkla bozulabilmektedir. Medyum hocalar, pek çok konuda olduğu gibi, büyü bozumu için de özel olarak çalışmaktadır. Aldıkları eğitimlerden başlayan bu çalışma süreci, en son aşamaya kadar devam eder. Büyü bozan hocalar, sürekli kendilerini geliştirir ve yaptıkları işte ilerler. Bunun doğal bir sonucu olarak da kendilerine başvuran herkesin istediği her büyüyü rahatlıkla bozabilirler.

Medyum hocalar, büyü yaparken ve bozarken belli başlı kurallara sadık kalır. Bunların başında, medyumların yapmış oldukları büyülerin bozumunda da aynı şekilde büyünün bilinmesi gelir. Eğer medyum hocalar hangi büyünün yapıldığını bilemezse, o durumda bozma işlemi de gerçekleşemez. Tam da bu yüzden, büyü bozan hocalar hem büyü yapma konusunda hem de diğer konularda eğitim almak zorundadır.

Bir büyü yapıldığı zaman, ilahi düzlemde, yani gözle görülemeyen gaybi boyutta enerjiler tetiklenir. Bu enerjiler, ister istemez fiziki aleme yansır ve insanların hayatlarına bir şekilde etki eder. Bu etkiye de dünyevi boyutta büyü adı verilir. Büyü bozan hocalar, bu etkinin nasıl işlediği konusunda net bir eminliğe sahip olmak zorundadır. Eğer işleyiş bilinemezse, doğal olarak büyünün nasıl bozulacağı da bilinemez.

Büyü bozan hocalar, her büyü bozma çalışmasında öncelikle büyülenen kişinin enerjisini ve o enerjinin gaybi boyutlardaki yansımasını incelerler. Bu incelemeler neticesinde, hangi büyünün yapılmış olduğu belirlenir ve medyum hoca tarafın bozma aşamasına geçilir. Büyü bozan hocalar, aynı büyü yaparmışçasına farklı metotlar kullanabilir. Bir büyü, tek yöntem ile yapılmadığı, birden fazla yol ile aynı etki yaratılabildiği gibi, bir büyü bozma çalışmasında da farklı yöntemler kullanılabilir. Tüm bunlar, büyü bozan hocanın kararı neticesinde belirlenir ve uygulamaya dökülür.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

2 hakkında “Büyü Bozma Yöntemleri” görüş

  1. Ben internetteki yorumlardan ulaştım Ali Gürses e, 05355906275 telefonundan ve dayımla aramızdaki miras anlaşmazlığını ikna yoluyla çözüme kavuşturmak için bir işlem talep ettim. İşlem bir hafta gibi bir sürede evime kadar gönderildi. Ali bey 1 ve 40 gün arasında bir sürede etkilerin görüleceğini belirtmişti. Bir hafta gibi bir sürede bizim tarafa olan yaklaşımları değişti, annem yoluyla haber gönderildi, istediğimiz sonuca yönelmeye başladılar. En sonunda da tam istediğimiz gibi orta yolu bulmuş oldum. Ali Gürses’in çalışması benim gözümde gerçekten bu sorunu çözen şey oldu. İki senedir uğraşılan konu on gün içinde çözülmüş oldu. Allah razı olsun kendisinden.

  2. ALMANYADAN YAZIYORUM BURAYAMI YAZILIYO YORUM BILMIYORUM UMARIM DOGRU YERDIR
    ALI GURSES HOCAYA GECEN AY VEFK YAPTIRDIM ALLAHA COK SUKUR SU AN SIKINTIMIN COZULDUGUNU GORUYORUM HIC BEKLENMEDIK SEKILLERDE TESIR ETTI BEN TAHMIN ETMEZDIM BOYLE ETKI EDECEGINI
    IKNA VEFKI YAPTIRMISTIM BURADA TURK MUSLUMAN OLMAYAN BIR KISIYE YONELIK ONU BILE ETKILEMEYI BASARDI VEFK MUSLUMAN DEGIL DIYE ETKILENMEZ DIYE DUSUNUYORDUM ALI HOCA SORUN OLMAZ DEDI YAPTI GERCEKTEN TUTTU
    CEVREMDE VEFK YAPTIRMAYI ISTEYIP KAFASINDA SORU ISARETI OLAN ARKADASLAR VARDI ONLARADA ALI HOCAYI ONERIYORUM HER ZAMAN COK PROFESYONEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir