Birbirinden Ayırma Büyüsü

Fiziksel dünyada bile, bir şey yaptıktan sonra, onun sonucunu ne zaman alacağımızı tam olarak bilemiyorken, içerisinde binlerce gizemi barındıran gayb alemlerinde yapılan çalışmaların, dünyevi aleme ne zaman etki edeceğini bilmek neredeyse imkansızdır. Bir büyü çalışması gerçekleştirildiğinde, işin içine adını bile bilmediğimiz çok sayıda farklı unsur dahil olabilir. Özellikle ayırma büyüsü gibi karmaşık ve işin içinde birden fazla insanın enerjisinin olduğu hallerde, bu olgu çok daha karmaşık hale gelmektedir.

Ayırma büyüsü, ortalama olarak bir haftada etkisini göstermeye başlar. Ancak bu süre hiçbir zaman kesin olamaz ve bilemediğimiz bir çok faktöre bağlı olarak değişebilir. Medyum hocalar, ayırma büyüsünü yaptıkları zaman, kendilerinin tecrübelerine ve yaptıkları çalışmanın ayrıntılarına dayanarak tahmini bir süre verirler. Bu süre, yine kesin olmadığı gibi, sadece medyum hocanın kendi deneyimlerine göre verilir.

Herhangi bir büyünün kesin etki süresini bilmek mümkün değildir. Her şeyde olduğu gibi, ayırma büyüsünde de, dünyanın en yetenekli hocası bile olsa, ne zaman tutacağına dair bir bilgi veremez. Bu bilgi, gayb alemleri ile dünyevi alem arasındaki enerjilere, etki sürelerine ve pek çok gizeme bağlı olarak değişir.

Sadece bu etkiler değil, büyünün yapıldığı kişinin enerjisi ve diğer etmenler de aynı şekilde ayırma büyüsünün etkisi üzerinde söz sahibidir. Eğer kişilerin enerjileri yüksekse, aralarındaki bağ da aynı derecede kuvvetli olacaktır. Bunun bir sonucu olarak da, ayırma büyüsünün etkisi daha geç görülecektir.

Eğer ayırma büyüsünün kısa sürede etki etmesini istiyorsanız, yapabileceğiniz tek şey, nefesi güçlü ve bu büyüye hakim bir medyum hoca ile çalışmak olacaktır. Bu şekilde, yapılan büyünün çok daha kısa sürede etki etmesini sağlayabilir ve medyum hocanın bilgisi sayesinde, gayb alemlerinin enerjilerini isteklerinize göre kullanabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Birbirinden Ayırma Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Nereden başlasam bilmiyorum, medyum zihni isimli hocadan bir sürü şikayetim var.
    İlgili hoca, ne kadar güzel diye düşünürken adam parayı aldıktan sonra numarasını değiştirip bana haber bile vermedi. Tekrar araştırma yaptım, zar zor numarasını buldum. Bu sefer tanımamazlık yapmaya başladı.
    Kontrol edelim, dönüş yaparız diye bekletti sonra yine numarasını değiştirmiş. Tekrar aradım bir şekilde, yine tanımamazlıktan geldi. Bunun üzerine artık yapabileceğim hiçbir şey kalmadı, boş yere uğraştığımı düşündüğüm için bıraktım çabalamayı.
    Büyü müyü yapmıyor hadi o neyse de insanı gerçekten sinir hastası edebilecek potansiyele de sahip. Para tuzağı sırf, boş umut pompalayıp ortadan kaybolan tiplerden. Kesinlikle hiç kimseye önermiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir