Dürüst Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Kimdir?

Gayb alemlerine yolculuk edebilen, oradaki varlıklar ile temas kurabilen ve manevi alemlerinin enerjisini dünyamıza getirerek gizemli uygulamalara imza atan medyumlar giderek popülerleşmektedir. Dürüst medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır araştırması da medyumların arasına katılan sahtekarlardan dolayı insanlar tarafından yapılmaktadır.

Hayatları boyunca sürekli olarak eğitim alan ve aldıkları eğitimler sonucunda insanlara yardımcı olmayı bir borç bilen medyumlar, pek çok farklı işlem ile insanların ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Metafiziksel enerjileri kullanarak insanlara yardımcı olan medyumlar, özellikle büyü yapımı konusunda çok ilgi görmektedir.

Büyü; gizemli ve mistik bir takım kompleks işlemler sonrasında insanların manevi hayatlarına yapılan bir tesirdir. Ruhsal olarak bir insanı etkileyen büyü, ancak güçlü bir medyum tarafından yapıldığında başarı oranı yüksek bir işleme dönüşür.

Dürüst Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyumları birbirinden ayırt etmenin en etkili yollarından bir tanesi büyüdür. Büyü yapabilen bir kişi gerçek medyumdur, yapamayan ise yalancıdır. Bu keskin virajın ortası yoktur. Bu nedenle medyum hoca olarak ismi geçen kişilerin büyü yapıp yapamadıklarına bakmak gerekir. Bir büyünün yapım aşamasında da pek çok farklı teknik kullanılır. Bunlardan bazıları:

  • Dünya üzerindeki fizik, kimya, tıp gibi ilimler ve Havas, Ledün, Hüddam gibi Gayb alemlerini ilgilendiren ilimler kullanılır.
  • Hem bu dünya hem de Gayb alemlerinde bulunan metafiziksel enerjiler kullanılır.
  • Medyum hocanın Kuran-ı Kerim bilgisi de kullanılır.
  • Hocaların doğuştan gelen yetenekleri de bu işlemlerde kullanılır.
  • Gerek olursa eğer Gayb alemlerindeki varlıklardan ricacı olunarak onların destekleri alınabilir.

Bunun gibi farklı işlemler ile birlikte kısa süre içerisinde bir büyünün etki etmesini beklemek gerekir. Dürüst medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır sorusunun cevabı da burada kendisini gösterir. Çünkü yalancı olan kişilerin hiçbir güçleri olamaz ve yukarıdaki işlemleri yapamazlar.

Bir medyum hoca hakkında bilgi almak ve onun hakkında gerçek veya yalancı ayrımı yapabilmek için araştırma yapmak gerekir. Araştırmalarda karşınıza çıkan en önemli şey insanların yaptığı yorumlardır. Yorumlar; insanlar tarafından yapılır ve medyumların en çok ilgi duyduğu şey olan tecrübeden bahseder. Bu tecrübe, bir insanın ömrü boyunca kazanamayacağı şeylerdir ve çok değerlidir.

Piyasada pek çok hoca vardır ve insanlar hepsini tecrübe etmeye kalksa buna ömürleri yetmez. Ancak araştırmalar esnasında yorumları okuyan kişiler, hocaları tek tek denemektense onları deneyerek yaşadıklarını paylaşan kişiler ile karşılaşırlar. Hatta bunlarla fikir alışverişi dahi yaparak sorular dahi sorabilirler. Dürüst medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır konusunda karşımıza çıkan yorumlar görüldüğü üzere çok önemlidir.

Web sitemizde medyum hocalar ile ilgili pek çok yorum bulunmaktadır. Tarafsız olarak sizlerden gelen yorumların paylaşıldığı sitemizde hocalar hakkında bilgi almak, birebir deneyim yaşamış olan kişilerle fikir alışverişi yapmak mümkündür. Varsa deneyimlerinizi de paylaşabileceğiniz sitemizin ana sayfasına ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir