Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır? Gerçek Hocalar Nasıl Bulunur?

İnsanların hayatı fiziksel varlıklarından bağımsız olarak, gaybi dünyalardaki enerjilerinden çok ciddi ölçüde etkilenebilmektedir. Manevi dünyalarda var olan bu varlık, dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bildikten sonra, güvenilir medyum hocaların çalışmaları ile tesir altına alınabilmekte, isteklerimizin hayırlı yollardan bize ulaşmasına yardım etmektedir.

Öte dünyaları tanımak ve anlamak karmaşık bir süreçtir. Bu dünyalar her ne kadar bazı ilimlerle öğreniliyor olsa da bu ilimlerin hiçbir şekilde dünyevi konulara benzemediğini unutmamak gereklidir. Öte dünyalarda bulunan her ilim, aslında kendine has kurallara sahip olan bir alemin ürünüdür. Bu alemlerde zaman, mekan ve benzeri insanın idrakı için önemli olan kavramlar bulunmamaktadır. Bu nedenle, rahman boyutları eğitim olmadan anlamak hiçbir zaman mümkün değildir. Dolandırıcı medyumlar, bu dünyaları anladıklarını iddia ediyor olsa da böylesi bir şeyin olabilmesi tamamen imkansızdır.

Bu alemler insanın bilincinin çok ötesinde olsa da halen bizlerin yararı için kullanılabilmektedir. Bunu yapabilmek için medyum hocaların belirli eğitimlerden geçmesi, bazı ilimlere vakıf olması gereklidir. Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bilmek isteyen kişilerin de dikkat etmesi gerektiği gibi, bu alemlerde gerçekten bilgili kişilerle sahte hocaları ayırt eden en önemli nokta bu ilim bilgisidir.

Medyum hocaların ilim bilgileri her zaman için gizli tutulmakta ve silsile halinde, el verme yoluyla aktarılmaktadır. Bu şekilde aktarım yapılmasının pek çok sebebi bulunuyor olsa da en önemli sebebi medyum hocaların bilgiyi bozulmadan nesiller boyu sürdürmek istemesidir. Dolandırıcı medyumlar gibi sahtekarlardan da korunması sağlanan bu bilgi, kimi zaman binlerce yıllık bir kökene bile sahip olabilmektedir. Gerçek ve uzman olan medyum hocalar, tüm bu çalışmaları en iyi şekilde saklayarak bugüne kadar getirmektedir. Bu bilgilerin saklanmaması, herkesin ulaşabileceği şekilde tutulması halinde kaybolması veya zarar görmesi kaçınılmaz bir durumdur.

Dolandırıcı Medyumlar Duyguları Suistimal Eder

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, bizlere yardım etme gayesi ile her zaman dürüst ve yapıcı davranırken, dolandırıcı medyumlarda bu durumun tam aksi görülmektedir. Sahtekar medyumlar, bizlerin duyguları veya mağduriyeti ile ilgili hiçbir endişeye sahip değildir. Bu kişiler sadece kendi çıkarlarını düşünerek zor durumlarla karşılaşmamızı asla umursamamaktadır.

Dolandırıcı medyumlar, çoğu zaman yapılması imkansız olan ve kişi için uygun olmayan işlemleri bile yapabileceğini söylemektedir. Tamamen maddi çıkar elde etme ve mağduriyet yaşatma amacıyla yapılan bu davranış ile pek çok kişinin kendini çok zor durumlarda bulduğu bilinmektedir.

Gerçek Medyumlar Ne Olursa Olsun Doğruyu Söyler

Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bildikten, gerçek medyum hocalara ulaştıktan sonra dürüst medyumların her daim gerçeği söylediğini görebilmek mümkün olacaktır. Gerçek ve güvenilir bir medyum hoca, kendisine danışan kişiye hiçbir zaman yanıltıcı bilgi vermeyecek, her ne olursa olsun gerçeği bilmesini sağlayacaktır. Bu işi hakkıyla yapan gerçek medyum hocalar için yalan söylemek çok büyük bir günahtır.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm bu yorumları görmek, dilerseniz medyum hocalar ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır? Gerçek Hocalar Nasıl Bulunur?” hakkında görüş bildirdi

  1. almanyada yasiyorum burada buyucu hoca bulmak cok zor bir is ozellikle gurbette oldugunuzu duyan herkes dolandirma pesinde.. sans eseri medyum ali hocayi buldum isinin ehli guvenilir bir hoca cikti

    benim yaptirdigim calisma geri getirme buyusuydu.. nisanlim biz buraya tasindiktan sonra gonlunu baskasina kaptirdi onun geri gelmesi tekrar beni sevmesi icin calisma yaptirmistim

    bir hafta kadar surdu tamamlanmasi.. sonra hoca kargoyla islemi gonderdi ve diger detaylari anlatti ilgili bir insan hic zorlanmadim tum sorularimi detaylica yanitladi sagolsun.. 15 gun civarindada istedigim sonucu almis oldum insallah derdi sikintisi olanlar cozer ben hocanin hem insanligindan hem yardimlarindan cok memnun kaldim

    benzer sikintisi olan arkadaslara oneririm medyumalibey@gmail.com mail adresi 5355906275 telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir