Gaziantep Medyum

Büyü çalışmaları, manevi alemlerin enerjilerini kullanarak bu aleme etki etmektedir. Gayb alemlerinde yer alan sonsuz kudret, dünyada da sonsuz etkiye sahiptir. Medyum hocalar, bu kudretli enerjileri kullanarak, dünyevi alemde hayırlı olacak şekilde dilediklerini yapabilir. Gaziantep medyum hocaları da aynı şekilde, bu enerjileri kullanarak gereken her türlü uygulamayı yapmaktadır. Bu uygulamalar arasında, papaz büyüsünden aşk büyüsüne kadar çeşitlilik bulunuyor olsa da, şifa uygulamaları büyü ile gerçekleştirilememektedir.

Nasıl ki dünyevi aleme ait bir şey, manevi alemde etki yaratamıyor ve o dünyaya bulaşamıyorsa, o aleme ait bir şey, tam olarak dünyaya ait bir şeye de etki edemez. Örnek vermek gerekirse, hastalıklar konusunda manevi alemlerden yardım talep edilebiliyor olsa bile, bu alemlerin enerjilerini büyü ve benzeri çalışmalar yoluyla şifaya çevirmek mümkün değildir. Böyle bir şeyi, değil en iyi Gaziantep medyum hocaları, hiç kimse yapamaz.

Buna benzer şekilde, geleceğin görülebilmesi de imkansızdır. Medyumların yapmış oldukları büyü uygulamaları, sonsuz kudreti kullanarak yapılıyor olsa da, bu alemlere dair enerjilerin belli limitleri bulunabilir. Yaratan tarafından sınırlandırılan bunlar içerisinde, geleceği görmek gibi şifa uygulamaları da bulunmaktadır. Eğer bu tarz bir uygulama yapabildiğini söyleyen bir ile karşılaşırsanız, tekrar düşünmeniz sizin hayrınıza olacaktır.

Gerçek bir Gaziantep medyum hocası, tüm diğer gerçek hocalar gibi her zaman açık ve net olacaktır. Yapılamayacak şeyleri belirteceği gibi, yapabileceklerini de söyleyecektir. Böylece, kendisine başvuran kişiye karşı dürüst olarak, beklentilerini olması gerektiği seviyede tutacaktır. Aksi takdirde olabilecek her türlü problem, medyum hocanın ismini lekeleyeceği gibi, yaptığı kadim mesleği de kirletecektir. Bu nedenle, hangi konuda çalışıyor olursanız olun, medyum hocayı doğru seçmeli ve iyi bir araştırmayla kiminle çalışacağınızı belirlemelisiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Gaziantep Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Insanlik halidir diye düsündük ses etmedik ama medyum ferhat denen zibidinin bana yaptiklarını artık burada ifsa etmek durumundayım bu kadar olmaz yani insanında bir sabrı var ben sabırlı bir insan olarak görürüm kendimi bunun yaptıkları sabrımı taşırdı iyice kandırıldığımı bile düşünmeye başladım iki ay önce evvel papaz büyüsü yaptırdım buna sürekli telefonda bir oyalama hallerine girdi bugün yarın diyerek geçiştiriyor gibi bir his var içinde medyumluk mesleği böyle olmamalı işinin arkasında durmayan sözünde durmayan adamlarla çalışacaksak zaten ne anlamı var vefk yaptırmanın açarız duamızı kendimiz okuruz yani dikkatli olun buna karşı hiç iyi niyetli bir insan değil sürekli numaralar çeviriyor bakalım o vefk gelecek mi ondanda şüpheliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir