Yıldızname

Yıldızname, oldukça karmaşık bir ilim olarak kabul edilmektedir. Yıldızname, yıldızların hareket şekillerine bağlı olarak değişen ve hayatlarımıza olan etkilerini inceleyen ilimin, insanlara açıklanabilecek şekilde düzenlenmiş hali olarak kabul edilmektedir.

Yıldızname bakan hocalar, kendilerine en çok sorulan sorulardan biri olan geleceği gösterme konusunda oldukça net bir biçimde hayır demektedir. Yıldızname, geleceği göstermediği gibi, gaybi alemlerden de haber veremez.

Sadece rehberlik etmek amacıyla kullanılan yıldıznameler, gayb alemlerinin enerjileri ile direkt olarak da bağlantılı değildir. Yıldızname bakan hocalar, çeşitli bilgiler doğrultusunda, sizin ihtiyaçlarınızı inceleyerek gerekli çalışmaları yaparlar. Bu ihtiyaçlarınızı siz belirlersiniz ve yıldızname bakan hocaya iletirsiniz. Bu doğrultuda, ister iş ile ilgili konularda, isterseniz aşk ve benzeri ilişkilerde neler olacağına dair yıldızlardan rehberlik alabilirsiniz.

Yıldızname bakan hocalar oldukça farklı ilimleri kullanabilmekteler. Özellikle yıllar boyu geliştirdikleri uzmanlıkları sayesinde, sadece astroloji değil, aynı zamanda nümeroloji ve ebced gibi farklı hesaplamaları kullanarak gerekli çalışmaları uygulayabilirler.

Yıldızname bakan hocalar, bu çalışmanın geleceği göstermediği konusunda hemfikirdir. Gayb alemlerini, geleceği, Allah’tan başka hiç kimsenin bilemeyeceği oldukça nettir. Bu açıdan bakıldığında, hiçbir hoca, yıldızname ile gelecek görebildiğinden bahsedemez.

Yıldıznameler, sadece insanlara rehberlik etmesi için hazırlanır. Bu rehberlik kısıtlıdır ve yalnızca belli koşullar altında anlaşılabilir. Her insan, birazcık araştırma ile yıldızlar ve etkileri konusunda bilgi edebilir olsa da, bu bilgiyi doğru şekilde yorumlayarak yıldıznameye dökmek ve dünyevi alemde ne gibi yansımalara yol açacağını belirlemek herkesin harcı değildir. Bu nedenle, yıldızname bakan hocalar, bu alanda uzmanlaşmak ve tecrübe edinmek zorundadır.

Eğer hayatınız hakkında merak ettiğiniz ve rehberliğe ihtiyaç duyduğunuz bir konu bulunuyorsa, bu durumda yıldızname sizin için en doğru tercih olabilir. Çok sayıda farklı alternatif çalışma mevcut olsa bile, yıldıznamenin yarattığı etki, diğerlerinde bu kadar net görülmez.

Geri döndürme büyüsü ile ilgili bilgi almak için arşivimize göz atabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

2 hakkında “Yıldızname” görüş

  1. Buradan birileri Ali Gürses hocayı önermişti ama ben de bir kez daha önermekte sakınca görmüyorum. İkna çalışması yaptırdım kendisine, kısa sürede teslim edip sonuç almayı başardı.
    İkna edilecek kişi kendi aile üyelerimden biri olduğu için biraz çekince ile yaklaştım. Aynı zamanda bir defa daha sorma şansım vardı sadece, işlem eğer işe yaramasaydı daha başka hiçbir şey yapamazdım. Çok inatçı ve aksi birisi olduğu için mutlaka kesin ikna edilmesi lazımdı. Allah’a şükür işlemi sıkıntısız yapmayı başardı. İkna edilecek olan kişiye benim bir şey söylememe bile gerek kalmadı, kendi kendine kabullenip bana geldi.
    Herkes için farklı bir süresi vardır mutlaka ama Ali Hoca tarafından bana belirtilen süre bir ile yirmi bir gün arasında sonuç vereceğiydi. Gerçekten de dediği süreler arasında sonuç aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 15 gün civarında net etki görmüştüm.

  2. benim hakkımda ilerdeki zaman ne olacaksa ,başıma ne gelecekse geleceğim neler olacaksa ve geçmişte başımda neler gelmişse hepsini öğrenmek istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Tarafıma cevap verilmesini istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir