Kaşık Büyüsü Nedir & Nasıl Yapılır?

Biriyle hayatını birleştirmeyi istemek, her sosyal varlık gibi insanların da en doğal içgüdülerindendir. Doğada bile pek çok hayvanın benzer şekilde hareket ettiğini göre, insanların bu tarz isteklerinin olmasından doğal bir şey yoktur.

İnsanlar, başkaları ile olmasını istedikleri bu bağı, bağlama büyüsü aracılığıyla gerçekleştirebilirler. Manevi dünyanın enerjileri vesilesiyle gerçekleşen bağlama işlemi, kaşık büyüsü gibi yöntemler sayesinde uygulanabilir. Bağlama için yapılan çalışmalardan, en yaygın olarak kullanılanlarından olan kaşık büyüsünün medyumlar tarafından çokça kullanıldığı görülmektedir.

Medyum hocalar, büyü uygulamalarını gerçekleştirirken büyünün yapılış türünden öte, etkisine bakarlar. Örneğin, kaşık büyüsü talebiyle gittiğiniz bir medyum, sizi farklı bir büyüye yönlendirebilir. Özellikle bağlama amaçlı yapılan çalışmalarda, kaşık büyüsü yerine papaz ve canbar büyüsü gibi alternatiflerin kullanılması çok daha etkili olacağı için, medyum hoca size öncelikli olarak bunları tavsiye edebilir.

Kaşık büyüsü, bağlama için kullanılırken, isminde geçtiği gibi tahta kaşıklara ihtiyaç duyulur. Tahta kaşıklar, medyum hocalar tarafından birbirine bağlanır ve büyünün gerçekleşmesi için gereken efsunlar yapılır. Medyumlar, aynı zamanda bu kaşıkların üzerine bir takım dualar yazarak bağlama işleminin gerçekleşmesini sağlar.

Bağlama gerçekleştikten sonra, kaşık büyüsü veya başka bir yöntemin kullanılıp kullanılmadığı fark etmeksizin, büyü bozma gibi bir uygulama yapılmadığı sürece sabit kalır. Büyü, kendiliğinden hiçbir koşulda bozulmaz.

Kaşık büyüsünün etkisi birkaç gün içerisinde ortaya çıkarak istenen sonuca ortalama birkaç haftada gelecektir. Medyum hocaların kullandıkları dualar ve hocanın nefes gücüne göre kısalıp uzayabilen bu süre, gaybi alemlerle alakalı olduğu için değişkenlik gösterir.

Kaşık büyüsünün bağlama amaçlı kullanılması oldukça yaygın olsa da, başta da bahsedildiği gibi bunun yerine farklı alternatiflerin tercih edilmesi daha doğru olacak, hem de daha etkili sonuçlar verecektir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Kaşık Büyüsü Nedir & Nasıl Yapılır?” hakkında görüş bildirdi

  1. İyi günler,
    Medyum Semih tarafından yapılan vefki incelemem neticesinde içinden herhangi bir dua çıkmadığını gördüm. Bu dolandırıcı kişi yaptığı yanlışı da kabul etmemekte oldukça ısrarcı. Kendisi ile ilgili gerçekleri her yerde yazarak insanların bu sahtekarın tuzağına düşmemesini sağlamaya gayret edeceğim. Vefk diye yolladığı boş kağıtlar gerçekten tamamen para tuzağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir