Büyü Nasıl Bozulur?

Gayb alemlerinde var olan enerjilerin kötü veya istenmeyen amaçlarla kullanıldığına şahit olmak gayet normal ve doğal bir durumdur. Kötü niyetli insanlar tarafından da yapılabilen büyüler, hayatımızı eski haline getirmek için, halk arasında büyü bozma olarak bilinen çalışmalar ile bozulabilmektedir.

Büyü bozma çalışmaları her türlü uygulama için etkilidir. Papaz büyüsünden kaşık büyüsüne kadar istenen her türlü büyü, işinin ehli olan medyumlar tarafından bozulabilir. Daha sonra bu tarz bir tesir altına yeniden girmemek amacıyla büyüden korunma çalışmaları yapılarak etkili bir koruma da sağlanabilmektedir.

Büyü bozma işlemi yapılırken kullanılacak olan yöntemler büyünün yapılış şekline göre belirlenir. Malzeme kullanılan büyüleri bozmak için bu malzemelerin ne olduğu belirlenmeli ve doğru şekilde bozma çalışması yapılmalıdır.

Malzeme kullanılmayan büyü çalışmalarını bozmak için kullanılan yöntemler doğrudan medyum hocanın nefes gücüne bağlıdır. Büyü bozma çalışması yapacak olan medyum hoca nefes gücünü kullanarak gerekli olan enerjileri yönlendirecektir. Kişiler üzerinde baskın olan kötücül enerjiler kırılacak ve normal yaşantıya devam etmek sağlanacaktır.

İster malzeme kullanılsın ister herhangi bir malzeme kullanılmadan büyü yapılmış olsun, her koşulda çalışacağınız medyumun nefesinin kuvvetli olması gerekir. Nefesi güçlü bir medyumun büyü bozma çalışması çok daha hızlı ve etkili sonuç verecektir.

Malzemeli Büyüler Nasıl Bozulur?

Malzeme kullanılarak yapılan büyü çalışmalarının bozulması için kimi zaman büyüde kullanılan malzemenin bulunması gerekebilir. Büyü bozma işlemini yapacak olan medyum bu konuda gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Medyumlar, ev içerisine saklanmış olan büyülü nesneleri bulmanızı sağlayarak işlemi devam ettirebilir.

Malzeme kullanılarak yapılan büyüler bozulurken diğer büyülere kıyasla daha farklı yöntemlere başvurmak gerekir. Bunun en temel sebebi, büyüyü bozacak olan medyumun malzemelere oturmuş ve sabitlenmiş olan enerjilerden kurtulmasıdır. Bu enerjiler diğerlerine kıyasla daha zor etkisiz hale getirilir.

Büyü bozma işlemi gerçekleştirecek olan medyum hoca gereken her türlü yönlendirmeyi yapacaktır. İşinin ehli olan medyumlar bu çalışmaları kısa sürede, zahmetsiz biçimde yerine getirir.

Malzemesiz Büyüler Nasıl Bozulur?

Eğer büyü yapılırken herhangi bir dualı kağıt veya malzeme kullanılmamışsa bu büyü bozulurken nefes gücünü ön planda tutan çalışmalar gerçekleştirilir. Büyüyü bozacak olan medyum hoca nefesini kötücül enerjilerin üzerinde tesir edecek şekilde yönlendirir. Yine manevi alemlerden gelen bir takım enerjiler de kullanılarak büyü bozma çalışması tamamlanır.

Malzemesiz büyüler diğerlerine göre daha zor veya kolay bozulmaz. Her büyünün kendine göre bir zorluğu vardır. Büyü bozma çalışması, aynı büyü için yapılıyor olsa bile her insan için farklı zorluklarda olabilir. İnsanların enerjileri ile birleşen manevi enerjileri tam olarak tanımlamak ve istenen şekilde yönlendirmek oldukça ustalık ve tecrübe isteyen bir işlemdir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bunları okumak ve kendi yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Büyü Nasıl Bozulur?” hakkında görüş bildirdi

  1. Papaz büyüsü konusunda çok araştırma yapmış biriyim, hangi hoca iyidir hangi hoca değildir araştırma yapan biriyim. Bu sayede dolandırılmaktan kurtulduğumu söyleyebilirim. Daha önce Medyum Hüseyin ile çalışma yapmıştım. Papaz büyüsünde çok kötü ve eksik bir çalışma geldi. O nedenle başka bir medyum bulmak için araştırma yaptım. Araştırmalarımda hep ali hoca önerildi, görüşmemde de kendisinin bu işte iyi olduğunu gösterdiğine şahit oldum. Çok kişi önermiş ama kendim konuştuktan sonra daha da emin oldum. Sağolsun oldukça ilgili ve yakın davrandı telefonda da.
    Papaz büyüsü bir haftada tamamlanıyor, etkisi konusunda benim bir şey söylemem doğru olmaz çünkü kişiden kişiye değişen bir şey. Bendeki etki sanırım 10 gün civarında bir sürede ortaya çıktı. Ondan sonra zaten her şey çorap söküğü gibi geldi. Büyü ile ilgili kafasında soru işareti olan arkadaşlar varsa sorun yaşamayacağına emin olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir