Sevgilimde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? Büyü çok güçlü enerjilere sahip olan mistik bir hadisedir. İnsanlar üzerine yapılan büyüler onlarda köklü değişikliklere neden olur. İnsanların hal ve hareketlerinde bariz değişikliklerin yaşandığı büyü süreci ile birlikte iyi bir gözlem yaparak ondaki büyü etkilerini fark edebilirsiniz.

Kimi zaman eşlere yapılan büyüler kimi zaman ise sevgililere yapılır. Büyü etkisi altına girmiş olan kişi büyünün neden yapıldığı ile alakalı pek çok değişim yaşar. Mesela:

  • Sevgilisinden ayrılması için yapılan ayırma büyüsü, insanların sevgilisine karşı soğumasını sağlar. Birden bire sevgiliniz sizden uzaklaşmaya, gereksiz yere tartışmaya başladı ise o zaman büyünün etkisinden söz etmek mümkün hale gelir.
  • Sevgilinin başkasına aşık olması içinde büyü yapılabilir. Aşık etme büyüsü ile birlikte kişi yine sizden uzaklaşmaya başlar.
  • Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreçte bazen sevgiliyi geri getirme büyüsü de yapılır. O zaman çiftin arası hiç olmadığı kadar iyi olmaya ve kişi sürekli olarak sevgilisine sürpriz yapmaya başlar.

Sevgiliye yapılan büyüler çoğu zaman cinsel isteksizlik olarak da kendisini gösterir. Dolayısı ile büyünün etkisi altına giren kişilerin gerçek bir cinsel hayatı olamaz. Bu durumda büyünün etkisini gösterdiği yollardan bir tanesidir.

Büyünün varlığından şüphe etmeye başladığınızda artık onun çözümünü araştırmaya başlamalısınız. Bu durumda karşınıza ilk olarak medyumlar çıkacaktır. Büyü ile ilgili tüm cevaplar alanında uzman olan medyumlarda saklıdır. Onlar size tam olarak büyünün hangi çeşidinin yapıldığını, ne kadar süredir büyüye maruz kalındığını ve daha pek çok ayrıntıyı verebilir.

Sevgilimde Büyü olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Sevgilinizde büyü olup olmadığını anlamanın ilk yolu büyüden şüphe etmektir. Psikolojik olarak kişideki hal ve hareketlerin bir anda değişmeye başlaması, bu durumun davranışlara yansıması gözlendiğinde akla muhakkak büyü gelmelidir. Çünkü büyü çok yaygınlaşmıştır ve giderek daha da yaygınlaşmaktadır. Bu durumda yapmanız gereken şey şüphelerinizi bir medyuma anlatmak olmalıdır.

Güvenilir bir medyum sizin şüphelerinizi giderek ve ortamda büyü varsa onu tespit edecek olan kişidir. Bir medyumun güvenilir olup olmadığını anlamanın yolu ise yapacağınız araştırmaya bağlıdır. Bazı kişiler sırf maddi menfaat sağlamak için medyum kılığına girmekte ve büyü olmasa dahi sizlere büyünün varlığından bahsetmektedir. Haliyle sizleri korkutmakta ve dört elle o medyuma bağlanmanızı sağlamaktadır.

Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreç içerisinde sizlerin yapması gereken şey büyü ile ilgili her türlü tespitte uzman bir medyuma görünmektir. Yapacağınız araştırmalarda ise medyumlar hakkında yapılan yorumlar sizleri güvenilir medyuma götürecek olan anahtarlardır.

Sitemizde medyumlar ile ilgili olarak pek çok yorum ve görüşlere yer verilmiştir. Deneyimli kişiler tarafından yapılan yorumlar medyumların güvenilirliğini sizlere göstermektedir. Yorum ve görüşleri okumak isterseniz eğer buraya tıklayarak sitemizin ilgili kısmına gidebilirsiniz.

4 hakkında “Sevgilimde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?” görüş

  1. Üzerimde büyük bir ağırlık vardı aylardır, ne olduğunu bilmiyordum, ne işe gidesim vardı, hatta işten bu yüzden ayrıldım sadece uyumak ve evden bile çıkmamak istiyordum, benim karakterime çok aykırı bir durum, arkadaşlarım falan hep halime şaşırıyordu. Annemin çok ısrar etmesi sebebiyle medyum ali gürses hoca ile konuştum. Bana büyüden şüphelendiğini söyledi, bu büyüyü çözmek için bakım yapılması gerektiğini söyledi. Tamam dedim, annem ısrar etmese hocayla bile görüşmezdim öyle bir ruh halindeydim siz düşünün. En son ali hocanın dediği gibi odamda söylediği iki yere baktım. Birinci boş çıktı ikinciden bir muska çıktı hemen anneme koştum, sen mi yaptırdın dedim hayır dedi, ali hocaya haber verdim, büyü olduğu ortaya çıktı. Kim yapmış neden yapmış bilmiyorum ama ali hoca ile birlikte bozduktan sonra üstümdeki bu yük resmen kalktı enerjim yerine geldi, eskisi gibi neşeli bir insan oldum, neşemi sevincimi kaybetmiştim, çok kötü hissediyordum kendimi, allaha bin şükür bunu çözüp atlatmış oldum annem ve ali gürses hoca sayesinde…

  2. Yurtdışında yaşayan biri olmama rağmen Ali Gürses’le sanki aynı şehirdeymişiz gibi kolay işlem yaptırabildim. İşlemden önce ve sonra her aşamada ilgilendi. Vefkin bana doğru şekilde ulaşabilmesi adına çok emek sarfetti. Öncesinde de sorduğum tüm sorulara gece gündüz demeden cevap verdi. Vefk geldikten sonra Ali hocamın tariflerine göre kullanmaya başladım, herkesin yapabileceği kadar basit kullanıma sahip. Vefki elime alır almaz sanki sıcak bir enerji beni sarıyor gibi hissettim, üçüncü günden itibaren etrafımda değişimleri görmeye başladım, ben kısmet açma için işlem yaptırmıştım, insanların bana olan ilgisi alakası, bakışları bile değişmeye başladı. Şu ana kadar çok iyi gidiyor her şey, inşallah bundan sonrası da güzel olur. Ali beyi hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum çalıştığım açık ara en başarılı ve iyi hoca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir