Süryani Büyüsü Nedir & Nasıl Yapılır?

Bazı büyü uygulamaları, özellikle bir temel üzerine kurulmaktadır. Örneğin, aşk büyüleri içerisinde kullanılan bazı teknikler, yalnızca kişiler arasındaki bağın güçlendirilmesini sağlamaktadır. Bu tarz büyü tekniklerinin diğer şartlarda kullanılması ve başka uygulamalarda yer verilmesi mümkün olmamaktadır. Süryani büyüsü, bu konuda istisnai olarak görülen büyü çalışmalarından sayılır. Süryani büyüsünün genel olarak kullanıldığı net bir alan bulunmaz. Bu büyünün her alanda kullanılabildiği bilindiği için, medyum hocalar, etkisinden emin oldukları her alanda süryani büyüsüne başvurabilir.

Süryani büyüsü genellikle kişilerin basit isteklerinin yerine gelmesi için kullanılmaktadır. Özellikle bağlama ve aşk konularında kullanılması tercih edilmeyen bu büyü yerine, canbar veya papaz büyüsü uygulamaları tercih edilmektedir. Medyum hocalar, süryani büyüsünü ayırma ve soğutma uygulamalarında daha sık tercih ederler. Bu büyülerin etki mekanizması yine aynı şekilde çalışıyorken, bağlama konusu daha farklı ele alınmaktadır. Bu nedenle, süryani büyüsünün o alanda kullanımı kısıtlı kabul edilir.

Büyüler medyum hocalar tarafından dilenen her uygulama için uyarlanabilir. Çok nadir istisnalar haricinde, büyünün işleyişi ve gaybi enerjilerin varlığı ortak olduğu için, bir büyü tekniği, diğerinin yerine kullanılabilmektedir. Kullanılmadığı durumlarda, genel teknikler arasında gösterilen süryani büyüsü gibi uygulamalara başvurularak, medyum hocaların en zıt kutuplardaki büyüleri bile ortak olarak bu büyüyle gerçekleştirmesi sağlanır.

Süryani büyüsünün tarihi oldukça eskidir. Tarih boyunca aynı şekilde kullanılan, her zaman joker olarak görülen süryani büyüsü, papaz büyüsü gibi yaygın olmasa bile, medyumlar tarafından basit amaçlar için uygulanmaktadır. Özünde karmaşık olsa da, yapılışı nispeten kolay olan bu büyü, yeterli nitelikteki bir medyum hoca tarafından rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Medyum hocaların hangi şartlarda süryani büyüsü, hangi şartlarda başka büyüler yapacağı tamamen kendilerine kalmış bir seçimdir. Bilgileri bu konuda net olan hocalar, sıradan insanların kolayca anlamayacakları sırlar sayesinde hangi büyünün daha verimli olacağını bilebilirler.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir