Avusturya Medyum

Bir insan hastalandığı zaman nasıl ki doktora gidiyor ve hastalığına çare arıyorsa, bir insanın manevi dünya ile ilgili ihtiyaçları da medyum hocalar tarafından cevaplanmaktadır. Maneviyat doktoru olarak da tanımlanabilecek olan medyum hocalar, insanların yaşadıkları problemlere ve istediklerine yönelik pek çok uygulama ile, manevi dünyaların varlığını net olarak hissetmelerini, kendi menfaatleri çerçevesinde kullanmalarını sağlamaktadır.

Avusturya medyum hocalarında olduğu gibi, herhangi bir ülkede çalışan medyum hocalar, bir doktor gibi, kendilerine başvuran insanların sorunlarını dinleyecek ve bunlara yanıt bulmak için canla başla çalışacaktır. Yeri geldiğinde muska, yeri geldiğinde vefk veya büyü benzeri uygulamalar gerçekleştirecek ve tam olarak başvuran kişinin isteklerine yanıt verecektir.

Büyü ve benzeri tüm manevi uygulamalar, kişinin enerjisini temel almaktadır. Kişinin enerjisi ise, bugüne kadar yapılmış ve yapılmaya devam eden şeyler, özel yaşantı ve buna benzer olaylar tarafından şekillendirilir. Yani, bir Avusturya medyum hocasına başvurduğunuz zaman, kişisel enerjiniz hakkında sorulan sorulara bütün açıklığınız ile cevap vermezseniz, medyum hocanın işini zorlaştıracağınız gibi, sorunlarınızın da çözüm bulmasını zorlaştırırsınız.

Medyum hocalar, tıpkı doktorlar gibi ele alınmak zorundadır. Bir medyum hocanın sizin sorununuzu çözmesi için mutlaka sizin hakkınızda bilmesi gereken her şeyi bilmesi gereklidir. Eğer medyum hocadan herhangi bir şey saklarsanız veya utanıp gizlerseniz, yapılacak olan büyü konusunda yanlışlıklara mahal verebilir ve çalışmanın boşa gitmesine neden olabilirsiniz.

Avusturya medyum hocaları da, her ülkede faaliyet gösteren medyum hocalar gibi, bu işi tam anlamıyla doğru şekilde yapabilmek için bir takım sorular yönlendirirler. Genellikle kişisel hayatınız ve enerjisel durumunuzu tespit etmek için sorulan bu sorulara dürüst bir şekilde cevap vererek, istediğinizi net bir şekilde medyum hocaya iletmek suretiyle, çalışmanın en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir