Avusturya Medyum

Bir insan hastalandığı zaman nasıl ki doktora gidiyor ve hastalığına çare arıyorsa, bir insanın manevi dünya ile ilgili ihtiyaçları da medyum hocalar tarafından cevaplanmaktadır. Maneviyat doktoru olarak da tanımlanabilecek olan medyum hocalar, insanların yaşadıkları problemlere ve istediklerine yönelik pek çok uygulama ile, manevi dünyaların varlığını net olarak hissetmelerini, kendi menfaatleri çerçevesinde kullanmalarını sağlamaktadır.

Avusturya medyum hocalarında olduğu gibi, herhangi bir ülkede çalışan medyum hocalar, bir doktor gibi, kendilerine başvuran insanların sorunlarını dinleyecek ve bunlara yanıt bulmak için canla başla çalışacaktır. Yeri geldiğinde muska, yeri geldiğinde vefk veya büyü benzeri uygulamalar gerçekleştirecek ve tam olarak başvuran kişinin isteklerine yanıt verecektir.

Büyü ve benzeri tüm manevi uygulamalar, kişinin enerjisini temel almaktadır. Kişinin enerjisi ise, bugüne kadar yapılmış ve yapılmaya devam eden şeyler, özel yaşantı ve buna benzer olaylar tarafından şekillendirilir. Yani, bir Avusturya medyum hocasına başvurduğunuz zaman, kişisel enerjiniz hakkında sorulan sorulara bütün açıklığınız ile cevap vermezseniz, medyum hocanın işini zorlaştıracağınız gibi, sorunlarınızın da çözüm bulmasını zorlaştırırsınız.

Medyum hocalar, tıpkı doktorlar gibi ele alınmak zorundadır. Bir medyum hocanın sizin sorununuzu çözmesi için mutlaka sizin hakkınızda bilmesi gereken her şeyi bilmesi gereklidir. Eğer medyum hocadan herhangi bir şey saklarsanız veya utanıp gizlerseniz, yapılacak olan büyü konusunda yanlışlıklara mahal verebilir ve çalışmanın boşa gitmesine neden olabilirsiniz.

Avusturya medyum hocaları da, her ülkede faaliyet gösteren medyum hocalar gibi, bu işi tam anlamıyla doğru şekilde yapabilmek için bir takım sorular yönlendirirler. Genellikle kişisel hayatınız ve enerjisel durumunuzu tespit etmek için sorulan bu sorulara dürüst bir şekilde cevap vererek, istediğinizi net bir şekilde medyum hocaya iletmek suretiyle, çalışmanın en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Avusturya Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Arkadaşlar öncelikle mesajlarınız için çok teşekkür ederim, burada bir sürü kişinin yazdığı detaylı bilgiler sayesinde doğru dürüst bir hoca bulabildim. Ben de aşk büyüsü yaptırmak istiyordum, aslında büyü değil de vefk yaptırmayı istiyordum diyebilirim, Ali Gürses hoca sağolsun bana bu konuda yardımcı oldu.
    Benim vefk sadece bir hafta kadar sürdü gelmesi, çok hızlı geldiği için memnun kaldım, sonrasında da zaten etkisi kendini ispatladı çalışmanın. Normal bir işlem gibi değildi sanki doğal olmuş gibi oldu her şey tesirinden dolayı.
    Rabbim bir sürü insanın derdini sıkıntısını biliyor, inşallah da herkese sıkıntısını çözmeyi nasip eder. Benim sıkıntımı Ali Gürses’in bu vefki çözdü. Burada yazan birinin mesaj sayesinde kendisini bulmuş oldum eğer o mesajı görmeseydim muhtemelen kendisini tanıyamayacaktım. Allah o yazandan da razı olsun Ali Hocadan da razı olsun.
    Aşk için yapılan şey kimisine basit gibi gelir ama işin aslı öyle değil. Aşk cidden insanı etkileyen bir şey. Kiminin derdi daha büyüktür tabi onu bilemem ama benimki de hiç öyle kolay atlatabileceğim bir şey değildi. Ali hocanın vefki olmasaydı yemeden içmeden kesilmiştim resmen aşkımdan. Allah kendisinden binlerce kez razı olsun bu sıkıntıları dertleri çözmeme vesile oldu. Şimdi buraya bunları yazdım, benim sayemde derdini sıkıntısını çözmeyi başaran arkadaşlar olursa bir allah razı olsun derlerse ne mutlu bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir